Gizlilik Politikası

Erişler Gida A.S. veya bagli sirketleri, ziyaretçiler tarafindan bu sitedeki formlar araciligiyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, is ve ev adresiniz, telefon numaraniz ve sair kisisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kisisel Bilgiler’ olarak anilacaktir) üçüncü kisilere satmayacagini, kiralamayacagini veya hiçbir sekilde kullandirmayacagini kabul, beyan ve taahhüt eder.

ErişlerGida A.S. veya bagli sirketleri, Kisisel Bilgileri asagidaki amaçlarla sinirli olmak üzere kullanacaktir: Basili yayinlar/yazismalar göndermek, elektronik posta ile basin bültenleri veya bildirimler göndermek, ise alim süreçlerinde basvurularinizi degerlendirmek, satin aldiginiz mallari ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

Kisisel Bilgilere, sadece Erişler Gida A.S. veya bagli sirketlerinin yetkili personeli ve Kisisel Bilgileri gizli tutmayi kabul etmis olan üçüncü kisi temsilcilerimiz erisebilirler. Erişler Gida A.S. veya bagli sirketleri, Kisisel Bilgileri açiklamadan, Kisisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayici tipi, cografi konum, yas, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyilestirmek ve genel olarak tüketicileri hakkinda daha çok bilgi sahibi olmak amaciyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Erişler Gida A.S. veya bagli sirketlerine aittir.


Erişler Gida A.S. veya bagli sirketleri, web sitesindeki baglantilar araciligiyla ulasacaginiz üçüncü kisilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkinda bir garanti vermez, bu nedenle kisisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiginiz sitelerin gizlilik yaklasimlarini degerlendirmenizi öneririz.