Kullanım Sözleşmesi

Bu sitede yer alan her türlü tasarim, marka, logo ve ses, görüntü, yazi içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘Içerik’ olarak anilacaktir) üzerindeki fikri mülkiyet haklari ile telif haklari Erişler Gida A.S. veya bagli sirketlerine aittir veya bir lisans anlasmasi çerçevesinde kullanilmaktadir. Sitemizde yer alan Içerigin tamami veya herhangi bir kismi yalnizca sahipleri tarafindan veya sahiplerinin yazili izni ile kullanilabilir. Içerik üzerinde Izinsiz degisiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayinlamak yasaktir. Bu siteden alinan Içerik herhangi bir ticari amaçla kullanilamaz.

Bu sitemizden üçüncü kisilere ait sitelere verilen baglantilar, sizi Erişler Gida A.S. veya bagli sirketlerine ait web aginin disina götürebilir. Bu sitelerin içerigi, dogrulugu veya isleviyle ilgili olarak Erişler Gida A.S. veya bagli sirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu baglantilar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadir. Erişler Gida A.S. veya bagli sirketleri, baglantisini verdigimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir degisiklikten sorumlu degildir. Erişler Gida  A.S. veya bagli sirketleri ve bu sitenin olusturulmasi, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erisim veya sitenin kullanimindan dogabilecek herhangi bir dogrudan, dolayli, arizi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya dogabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

 

 

 


Erişler Gida  A.S. veya bagli sirketleri, bu sitede yer alan Içerigin belirli bir amaca uygunlugunu garanti etmez. Ayrica, bu siteye erisiminiz, kullanmaniz veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazi içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donaniminizda veya diger varliklarinizda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulasabilecek kötü niyetli yazilimlarin sebep olabilecegi hasarlardan Erişler Gida  A.S. veya bagli sirketleri sorumlu tutulamaz.

 


Is basvurulari hariç olmak üzere, Internet araciligiyla bize ilettiginiz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Erişler Gida  A.S. veya bagli sirketleri tarafindan, size veya baska herhangi bir kisiye herhangi bir ödeme yapilmaksizin, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanilabilecektir. Erişler Gida A.S. veya bagli sirketleri, is basvurulari hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda degildir.

18 yasindan küçüklerin, Erişler Gida A.S. veya bagli sirketlerine ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksizin bilgi sunmalarindan Erişler Gida A.S. veya bagli sirketleri sorumlu tutulamaz.